Всё Об Аккумуляторах
Главная Авто статьи КамАЗ-5460 – тягач сидельного типу

КамАЗ-5460 – тягач сидельного типу

Тягач сідельного типу КамАЗ-5460, який з'явився в 2003 році, став дебютним 40-тонною вантажним автомобилем, який справив Камський автомобільний завод. Модель була пристосована для функціонування з європейськими причепами. До цього модельний список Камського підприємства складався з бази коліс 6х4, де була висока посадка сідла і відносно невелика потужність.

Найбільш ранні КамАЗи з маркуванням 5460, що зійшли з конвеєра, розроблялися на платформі вже відомої машини - 6520. Колісна формула машини модернізували. Спочатку підвіску зробили повноцінно ресорну, але зовсім скоро на задній міст встановили нову пневматичну підвіску.

Сідельний тягач КамАЗ-5460 призначений для роботи в складі автомобільних поїздів по дорогах з твердим покриттям, допускає осьове навантаження 10 т

Вантажопідйомність (навантаження на сідло) дорівнює 8700 кг. Повна маса тягача - 16200 кг, при цьому максимально допустиме навантаження на передню вісь не перевищує 6200 кг, а на задній міст - 10000 кг. Магістральний тягач КамАЗ-5460 здатний тягнути за собою напівпричіп із загальною масою не більше 32500 кг. В оновленій кабіні, виробник розмістив і оновлений двигун - на роль якого був обраний 8-циліндровий V-образний дизельний агрегат «740.64-420» з робочим об'ємом 11,76 літра, системою прямого вприскування палива і турбонаддувом з функцією проміжного охолодження наддувочного повітря. Максимальна корисна потужність даного турбодизеля становить 420 к.с., забезпечує оновленому тягачу КАМАЗ-5460 (з повною масою) можливість розганятися до 110 км / год на дорозі з твердим покриттям.

Як КПП для 420-сильного дизеля розробники пропонують 12-ступінчастий "автомат" ZF-Astronic12AS 1931ТО з електропневматичним дистанційним управлінням і однодисковим автоматизованим зчепленням.

Магістральний сідельний тягач КамАЗ-5460 отримав більш жорстку раму платформу з посиленими лонжеронами, але з колишньою ресорною підвіскою спереду і пневматичною підвіскою ззаду. Колісна формула колишня - 4х2. Всі колеса тягача забезпечуються барабанними гальмами з пневматичним приводом. Ця машина здатна долати підйоми з кутом не більше 10 градусів.

Щоб вигідно купити КамАЗ 5460 знадобиться звернутися до офіційного дилера. Наш інтернет-магазин «Банга» є офіційним дилером заводу «КрАЗ». Ми поставляємо тільки сертифіковані та оригінальні запчастини і комплектуючі на вантажні автомобілі КРАЗ, МАЗ, КАМАЗ і багато інших за низькими цінами без націнок і будь-яких прихованих комісій. Якщо ви є власником автомобіля КрАЗ, у нас ви придбаєте не тільки оригінальні і якісні запчастини для вашої вантажівки, але і впевненість в його надійній і постійній роботі. У нашому інтернет-магазині є чудова можливість замовити автозапчастини для іномарок або вітчизняного транспорту поштучно або великою партією. Ви можете купити деталі для однієї машини або цілого автопарку.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: